Key LAB

Key LAB (Şifre Tespit ve Kırma Laboratuvarı)

Türkiye’nin en büyük şifre tespit, çözüm ve kırma laboratuvarı artık hizmetinizdedir. 

Türkiye’nin en büyük şifre çözüm ve tespit laboratuvarı ile şifrelenmiş veya şifresini unuttuğunuz datalarınızın, hard disklerinizin ve cep telefonlarınızın (Bitlocker, True Crypt, RAR, Disk Utility, AxCrypt, Zip, Tar, vs,) Key LAB üzerinden ataklar gerçekleştirerek verilerinizin şifrelerini tespit ediyoruz. Bünyemizde bulunan veri merkezleri ve 400 ekran kartı üzerinden şifrelenmiş, şifresi unutulmuş ve fidye virüsüne maruz kalmış verilerinizin ve dosya sisteminizin şifre bilgilerini çözüyoruz. 

Kişisel ve ticari verilerimizin güvenliği için zaman zaman önem arz eden verilerimizi çeşitli yazılımlar ve sistemler üzerinden şifrelemekteyiz. Zamanla karışık bir şifre algoritması kullanarak şifre bilgilerini unuttuğumuz durumlarda olmuştur. Ayrıca siber saldırı sonucu sistemlerimizin güvenlik açığından faydalanarak bilgisayar korsanları tarafından da verileriniz şifrelenmektedir. Özellikle son zamanlarda çalışanlardan veya içerden gelen tehditler nedeniyle bilgisayar diskleriniz, sunucularınız veya NAS cihazlarınız farklı yazılımlar ve algoritmalar üzerinden şifrelenmektedir.

 

Fidye virüsüne (Ransomware & CryptoLocker) maruz kalarak tüm verileriniz de şifrelenebilmektedir. Teknolojinin, güvenlik hizmetlerinin ve yazılım dünyasının gelişmesi ile artık şifrenin kırılması ve algoritmaların tersine mühendislik yöntemleriyle çözülmesi çok zor ve uzmanlık gerektiren bir durumdur. 

Artık KEY LAB sayesinde parolasını unuttuğunuz, şifrelenmiş ve fidye virüsü ile açılamayan verileriniz, şifreleme algoritmasına veya yapısına bağlı kalmadan büyük bir çoğunluğunu kurtarabilme kabiliyetine sahibiz. Özellikle sunucularınızda yer alan sanal işletim sistemleriniz (Windows, Mac veya Linux) fidye virüsüne maruz kaldıysa şifreleme algoritmasına veya yapısına bağlı kalmadan tüm verilerinizi kurtarabiliyoruz. 

 

Detaylı bilgi için lütfen bilgi@bilgikoru.com adresine mail atabilir veya 0 (312) 354 77 33 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.