Müşteri Görüşleri

önceki
sonraki
EMRE İLHAN

Bozulan hafıza kartımdaki tüm fotoğraflarım ve videolarım başarıyla kurtuldu. Rahmetli babamın ve annemin fotoğrafları vardı. Ellerinize sağlık.

EMRE İLHAN
EMRE İLHAN
Devlet Memuru
DENİZ ÖZTÜRK
Yazın tatil için gittiğimiz yerde telefonum denize düştü maalesef. Yaklaşık yarım saat suya kalmıştı. Apple servisi tamir yapamayacaklarını söylediler. İstanbul'da iki teknik servise götürdüm ve yine kurtaramadılar. Tesadüfen reklamlarda sizi gördüm ve tüm verilerimi kurtardınız. Özellikle Recep beye çok teşekkür ediyorum.
DENİZ ÖZTÜRK
DENİZ ÖZTÜRK
Doktor
HAKAN GÜNER
Bilgisayarımda yer alan arızalan SSD diskimdeki verilerimi çok kısa bir zaman diliminde kurtardılar. Sürekli yedek almam için gerekli programları da hediye ettiler. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.
HAKAN GÜNER
HAKAN GÜNER
Mali Müşavir
ONUR YILMAZER
Öncelikle çalışmaları ve güzel davranışları nedeniyle Baki beye çok teşekkür ederim. Üniversitemizin hayati önem arz eden verilerini çok kısa bir sürede kurtarmayı başardılar. Sürecin ilk aşamasından son aşamasına kadar bizlere sabır gösterdiler. Şahsım adına Bilgi koru ekibine çok teşekkür ediyorum.
ONUR YILMAZER
ONUR YILMAZER
Öğretim Görevlisi
AHMET BOZKURT
Uzun yıllar benim ve ailemin fotoğraflarını arşivlediğim ve projelerimin de yer aldığı harddiskim yere düşerek arızalandı. harddiskimi yurt dışından aldığım için türkiyede zor bulunan bir modeldi. benim için paha biçilmez olan verilerimi kurtardınız. emekleriniz için çok teşekkür ederim.
AHMET BOZKURT
AHMET BOZKURT
Bilgisayar Mühendisi
BURCU YILMAZ
Benim için büyük önem arz eden cep telefonumdan silmiş olduğum tüm verileri kurtarmayı başardılar. Gerçekten çok teşekkür ederim.
BURCU YILMAZ
BURCU YILMAZ
Hemşire
BERAT EMİR SOYSAL
Harddiskimin kafa okuyucularının arızalı olduğunu daha önceki veri kurtarma firması söylemişti. Fakat verileri kurtaramadılar. İnternetten sizlere ulaştım. Diğer firma tarafıma verilerin kurtarılmasının mümkün olmadığı belirttikleri halde şansımı denemek istedim. Kısa sürede verilerimin tümünü kurtarmayı başardınız. Bilenin üstünde de bir bilen var demek ki.
BERAT EMİR SOYSAL
BERAT EMİR SOYSAL
Devlet Memuru
AHMET ÖZTÜRK
SSD hard diskim bozuldu ve Ankara'da bulunan 2 veri kurtarmasına verdim. Maalesef verileri kurtaramadılar. Yakın bir tanıdığımın önerisiyle diskimi sizlere teslim ettim ve 10 gün sonra verilerim tarafıma teslim edildi. Teşekkürler.
AHMET ÖZTÜRK
AHMET ÖZTÜRK
Grafiker
AYSEL KORKMAZ
2 Ay önce whatsapp tan silmiş olduğum görüşme kayıtlarına ihtiyacım oldu. İnternetten ne araştırdıysam geri getiremedim. Sizlere internet sitesinden ulaştım ve 3 saat gibi kısa bir sürede tüm yazışma içeriklerimi getirdiniz. Başarılarınızın devamını diliyorum.
AYSEL KORKMAZ
AYSEL KORKMAZ
Avukat
BERK ATAMAN
Profesyonel olarak fotoğraf ve video çekimleri yaptığım esnada hafıza kartım bozuldu. 3 aylık tüm çekimlerim ve videolarım artık yoktu. Resmen hayatım kararmıştı ve videoların yeniden çekilme ihtimali yoktu. Ne yaptıysak hiçbir şekilde hafıza kartımı göremiyordum. Birçok bilgisayarcıya ve teknik servislere başvurdum. Sonuç olumsuzdu. Şunu gerçekten tüm içtenlikle söylüyorum resmen hayata küsmüştüm. Anlaştığım TV kanalıyla da ciddi bir problem yaşamaya başladım. Yakın tanıdıklarımın önerisiyle Bilgi koru firmasına başvurdum. 3 gün kapılarında yattım resmen. Sağ olsunlar. Durumun ciddiyetini anlayarak çok güzel misafir ettiler. 3 günün sonunda dünyalar benim oldu resmen. Tüm çekimlerim ve videolarım 3 günün sonunda kurtarıldı. resmen hayata yeniden döndüm. Sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır.
BERK ATAMAN
BERK ATAMAN
Fotoğrafcılık
KASIM BARIŞ
Bir virüs nedeniyle (CryptoLocker) tüm verilerim şifrelenmişti. Aynı zamanda bilgisayarım da açılmıyordu. Hacker şifreleri çözmek için çok yüksek bir ücret talep etti. İnternet üzerinden "Bilgi Koru"ya başvurdum. Çok daha uygun bir fiyata tüm arşivimi kurtardılar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.
KASIM BARIŞ
KASIM BARIŞ
İnşaat Mühendisi