Veri Kurtarma Talep Formu

Sizin için düzenleyeceğimiz teklifimiz bu formdaki bilgiler dikkate alınarak hazırlanacağı için lütfen doldururken ayrıntılara özen gösteriniz. Formun doldurulması sırasında herhangi ilave bir bilgiye ihtiyacınız olursa lütfen iletişime geçiniz. KVKK kişisel verilerin işlenmesi hakkında “Açık Rıza Metni” için tıklayınız. 

 

1. Fiziksel arızalarda, teklifimizin kabulü durumunda, arızalı medya veri kurtarma işlemi için açılacağından iade edilmez.

2. Her iki yönde nakliye ve kargo ücretleri kullanıcıya aittir. Ödemeli olarak gönderilen kargolar teslim alınmayacaktır.

3. Ücret, kurtarılan verilerin kullanıcıya teslimi esnasında peşin olarak alınır.

4. Arzu eden kullanıcı yeni bir disk satın alıp verilerinin bu yeni diske aktarımını talep edebilir.

5. Veri kurtarımına gelen medyanın, işlemin sonuçlanmasından sonra 15 gün içinde teslim alınmaması durumunda iade garantisi verilmez.

6. Talep edildiği durumda gizlilik sözleşmesi imzalanır.

7. Uzmanlarımız tarafından yapılan analiz sonrasında fiyat teklifinin kabul edilmesiyle işlemlere başlanır. Arızalı medya için donör disk, PCB ve farklı bir donanıma ihtiyaç duyulması halinde ücreti işlemlere başlanılmadan müşteriden alınır. Veri kurtarma işlemlerinin başarısız olması durumunda alınan donanımların ücret iadesi yapılmaz.

8. Yapılan tüm veri kurtarma işlemlerinde garanti veya taahhüt verilmez. Verilerin bir kısmı kurtarılabileceği gibi veri kurtarma işlemlerinin başarısız sonuçlandırılması durumunda teknik unsurları ortaya koymak şartı ile firmamızın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

9. Kurtarılan ve silinen verilerin daha önceden bozulması, tahrip olması, arızalanması, dosya yapısının bozulması ve şifrelenmesi durumunda veri kurtarma işlemleri başarılı tamamlanmış sayılır. Bu husustaki sorumluluk müşteriye aittir.

10. Acil servis ve yerinde analiz talep edilen işlerde analiz ücreti, işlemlere başlamadan tahsil edilmektedir. Analiz ücreti, arızalı medya firmamıza ulaştığında bildirilir.