Hakkımızda

Neden Biz?

En Değerli Verilerinizi Koruyoruz.

BİLGİKORU Digital Technology, 2019 yılında Türkiye’de ve dünyada bilişim güvenliği alanında etkin çözümler üreten lider firma olmak amacıyla Ankara’da kurulmuştur. BilgiKoru bilginin, tecrübenin ve çalışanlarının en kıymetli varlıkları olduğuna inanır ve bu varlıkları ile veri kurtarma, adli bilişim ve siber güvenlik alanlarında çözümler ve eğitimler üretir.

 

BİLGİKORU veri kurtarma, adli bilişim, adli bilimler, siber güvenlik ve eğitim alanlarında en iyi firmaların arasında yer almaktadır. Özel firmalar, kamu kurumları, dernek ve vakıf kuruluşları, sağlık kurumları ve bireysel müşterilere hizmet veriyoruz. BilgiKoru Tescilli bir marka olup, 01/09/2020 tarihinde denetlenerek, ISO 27001 (BGYS) ve ISO 9001 (KYS) uylumlu olduğu onaylanmış ve hizmet kalitesiini belgelendirmiştir.

 

Hizmet verdiğimiz tüm işlemlerde gizlilik temel prensiplerimiz arasında yer almaktadır. Adli bilişim, veri kurtarma ve siber güvenlik hizmetlerimizde gizlilik ve güvenlik prosedürleri kapsamında gizlilik sözleşmesi imzalayarak mümkün olan tüm önlemleri alıyoruz.

 

Sizlerin ihtiyaçlarını karşılayan, beklentilerini aşmayan, hizmet ve ürün sunmak temel prensiplerimizin arasında yer almaktadır. Kalite güvencesi bizim en değerli referansımızdır. Verilebilecek en iyi hizmetini sağlamak için kendimize ve sizlere verdiğimiz söz, her zaman yaptığımız işin en büyük garantisidir. Bütün hizmetlerimiz tüm aşamalarında en yüksek kaliteyi yakalamak için çalışıyoruz. ISO 9001 – 27001 belgelendirme sertifikası standartlarına sahip bir firma olarak, müşterilerimize sunduğumuz Adli Bilişim, Bilgi Güvenliği ve Veri Kurtarma hizmetlerinin uluslararası standartlara uyumlu olduğunun garantisini veriyoruz. Bunun doğal sonucu olarak sahip olduğumuz kalite standartlarımızla sektörde öncü firmalardan bir tanesiyiz.

Biz En iyi Bildiğimiz İşin Hizmetini Sizlere Sunuyoruz.

BilgiKoru

Vizyonumuz

Vizyonumuz Türkiye’de ve dünyada bilişim güvenliği denince; çözüm sağlayıcı, katma değerli hizmetler üreten, etkin ve güvenilir olarak akla gelen ilk isimlerden biri olmaktır.

 

Misyonumuz

Misyonumuz ise insan, teknoloji ve süreç odaklı hizmet ve ürünlerimizle ülkemizin ve dünyanın daha güvenli bir yer haline gelmesine katkıda bulunmaktır.

 

BilgiKoru Logo