USB / Flash Bellek

USB 2.0, 3.0, 3.1

      Flash diskler, sunduğu taşıma ve kullanım kolaylıkları sebebiyle en çok kullanılan kişisel depolama aygıtlarıdır. Bu kadar çok kullanılması elbette flash diskler için veri kurtarma hizmetini kaçınılmaz kılıyor. Evde, ofiste, oturup bir çay içtiğimiz kafelerde kısacası her yerde yanımızdan ayırmadığımız flash disklerimiz için bu kadar yoğun kullanım söz konusu iken veri kurtarma çalışmalarının yapılması çokça rastlanır hale geliyor.

      Flash disklere yönelik veri kurtarma taleplerinin başında virüs vakaları yer almaktadır çünkü flash diskler depolama aygıtları arasında virüs bulaşma riski en yüksek olan aygıtlardır. Virüs dışında yine fiziksel hasarlar, sıvı teması nedeniyle oluşan arızalar gibi sorunlar da flash disk sahiplerini veri kurtarma hizmetlerinden yararlanmak zorunda bırakabiliyor. Bu gibi durumlar söz konusu olduğunda profesyonel yardım alınmadığı zaman ne yazık ki flash disk bir daha kurtarılamayacak duruma gelebiliyor ya da veri kurtarma sürecini çok daha zor bir hale getirebiliyor. Bu nedenle veri kurtarma işlemlerinin yapılması işini profesyonel bir ekibe ve ekipmana bırakmak her zaman doğru seçenek olarak kullanıcının karşısına çıkıyor.

      BilgiKoru marka/model ya da kapasite gibi detayları gözetmeden sorunsuz ve neredeyse kusursuz bir veri kurtarma hizmeti sunuyor.