bilgi@bilgikoru.com

Mesajınızı iletebilirsiniz

+90 (312) 354 77 33

Arama yapın

SİSTEM VE AĞ KURULUMU

"Fiziksel Zarar Görmüş" tüm medyalarınızdan verilerinizi BİZ kurtaramıyorsak, şu an için bir çözümü YOK demektir.

    Kendimize ait verileri saklamayı ve onları korumayı istiyoruz. Peki, günümüzde bunu nasıl yapıyoruz? Yıllar önce geçirdiğimiz güzel bir günün tüm detaylarını bilgisayarlarımızda, cep telefonlarımızda ya da hard disklerimizde saklıyoruz. Ya da önemli bir toplantının tüm sonuçları anahtarlığınıza taktığınız USB bellekte saklı. Ya bir gün bu cihazların başına bir şey gelirse? Kırılırsa, düşerse, sıvıya temas eder veya buna benzer birçok küçük felaket senaryosundan birisi başınıza gelirse?

    Hayatımızı tamamen dijital bir dünyada yaşadığımız şu zaman diliminde en büyük korkumuz veri kaybı yaşamak. Bu artık sadece büyük şirketler ya da dijital veriler üzerinden işler yürüten işletmeler için değil, bireyleri de etkilemekte olan bir durum.

    Yukarıda çok küçük bir kısmından bahsettiğimiz bu felaket senaryolarından herhangi biri başınıza geldiğinde; bu sorunları karşımıza çıkaran teknoloji, bize çözümler de sunmakta.

    BİLGİKORU; sahip olduğu deneyim, veri kurtarma teknolojileri, uzman personelleri ve 10 yılı aşan tecrübesi ile sizlere üst düzey veri kurtarma hizmeti sunmaktadır.

    Peki, hangi durumlarda veri kurtarma yapılabiliyor?

    Her türlü depolama biriminin; su ile temas etmesi, düşerek zarar görmesi, yangın hasarlı olması, güç kaybı sonucu veri kaybı yaşaması gibi durumlarda veri kurtarma hizmeti sağlanmaktadır. Ayrıca dosyaların silinmesi, depolama birimine format atılması, işletim sisteminin yeniden kurulması, RAID yapısının bozulması, sistem geri yükleme, virüs, fidye yazılımı saldırısına maruz kalmış tüm veriler üzerinde veri kurtarma işlemleri gerçekleştirilmektedir.

× Size nasıl yardımcı olabilirim?