Telefon
WhatsApp
Yükleniyoru Kapat
Cep Telefonu

Cep Telefonu

Cep Telefonu (Mobil Cihazlar)

Android, IOS (iPhone), Windows Phone, Java Telefonlar


Cep telefonu kullanımının yaygınlaşması ile kişisel verilerin korunması oldukça zor bir hal almış bulunmaktadır. Kimlik bilgilerimiz, şifre bilgilerimiz, banka hesaplarımıza dair bilgiler gibi oldukça önemli bilgileri şahsımıza ait cep telefonlarımızda saklıyoruz. Bu nedenle cep telefonlarımızda meydana gelebilecek donanım, yazılım kaynaklı ya da kullanıcı hatası kaynaklı arıza ve veri kaybı durumlarında profesyonel destek alınmalı, bu şekilde verilerin tamamen kaybı ve riski en aza indirilmelidir.

 

Şunu unutmayın ki cep telefonu teknik servisler veri kurtarma işlemleri yapmamaktadır. Aksine yapılan müdahele neticesinde cep telefonu üzerindeki tüm verileri yok etme durumu bulunmaktadır. Bu yüzden donanım, yazılım kaynaklı ya da kullanıcı hatası kaynaklı durumlarda veri kurtarma işlemleri gerçekleştirmek istiyorsanız telefon teknik servisine kesinlikle başvurmayınız.   

 

Cep telefonları üzerinde yapılan veri kurtarma işlemleri ile kişi listesi, arama geçmişi, mesajlaşma geçmişi (SMS, MMS, WhatsApp, instagram, Telegram vb.), konum bilgileri, fotoğraflar, videolar, ses dosyaları, kullanıcı adı ve şifre bilgileri gibi verileriniz sorunsuz şekilde kurtarılabilmektedir.

Cep telefonunuz kırılabilir, suya düşebilir ya da ana kartına gelen bir hasar sonucu telefonunuzu çalışmayabilir. Bu noktada sizlere önerimiz, panik yapmamanızdır. Aslında veri kaybı diye bir şey yoktur, yalnızca verilere erişemez veya ulaşamazsınız. Kurtarılmasını istediğiniz veriler telefon içinde bulunmaktadır. Fakat yaptığınız veya yaptıracağınız deneme ve girişimler sonucunda veri kaybına uğrayabilirsiniz.

 

Cep telefonu

 

Büyük bir çoğunluğumuz kullandığımız cep telefonunu şifrelemektedir. Bazı durumlarda şifreleri, desen kilitlerini veya pin kodlarını unuttuğumuz veya hatırlayamadığımız durumlarda meydana gelmekte yada ölen (vefat etmiş) bir yakınımızın telefon şifre bilgisine ihtiyaç duyabilmekteyiz. Bu durumlarda da cep telefonlarınızın şifre bilgilerini tespit ederek yada şifre içeriklerini kaldırarak sizlere hizmet vermekteyiz. Kullandığımız ve kendimizin geliştirdiği özel yazılımlar ve donanımlar sayesinde hemen hemen tüm cep telefonlarının şifre bilgilerini tespit edebilmekteyiz.

 

Cep telefonlarından silmiş olduğunuz resimler, videolar, mesajlar,  (SMS - MMS - Whatsapp, Instagram, Telegram, Facebook, Massenger vs.) belgeler, rehber, görüşme kayıtları ve internet bağlantı geçmişi gibi bir çok verinin kurtarılması mümkün bulunmaktadır. Silinen verilerinizin kurtarılması için telefonun mutlaka tarafımıza iletilmesi gerekmektedir. Silinen verilerin kurtarılması için uzak bağlantı veya öneri ile işlem yapılamamaktadır. Kullandığımız ve kendimizin geliştirdiği özel yazılımlar ve donanımlar marifetiyle silinen içerikleriniz profesyonel olarak sektörel bazda analiz yapılarak verilerinizi kurtarıyoruz. Ancak cep telefonlarının (IOS ve Android) fabrika ayarlarına alınarak veya wipe işlemi gerçekleştirilerek sıfırlanması durumunda veri kurtarma işlemleri malesef gerçekleştirilememektedir.   

      

BilgiKoru, kişisel verilerinizi profesyonel ekibi, donanımları ve yazılımları ile hızlı ve güvenilir şekilde kurtarır, tarafınıza teslim eder.


Veri Kurtarma Talep Formu

 

Veri Kurtarma Talep Formu Online

 

Veri Kurtarma Talep Formu Word

 

 

Lütfen Veri Kurtarma Talep Formunda yer alan tüm hususları eksiksiz ve dikkatli bir şekilde doldurmanızı, daha sonrasında formu bilgi@bilgikoru.com adresimize onaylı bir şekilde göndermenizi önemle rica ederiz. Onaylanmayan ve imza bulunmayan talepler dikkate alınmamaktadır. Online başvuru yapmanız durumunda herhangi bir içerik ve mail göndermenize gerek yoktur. KVKK Aydınlatma metni için tıklayınız.


Ücretlendirme

■ Yukarıda belirtilen hizmetlerin analiz ücreti 2.000,00 TL+kdv'dir.

Bu bedel acil veya yerinde işlem yapılması durumunda peşin ödeme esasına göre belirlenmiş olup hizmetin başlangıcında tahsil edilecektir. Tahsilat yapılmadan analiz işlemlere başlanmayacaktır.

Analiz bedelinin ücret iadesi yapılmamaktadır.

Analiz sonucunda yapılan işlemlere bağlı olarak kurtardığımız veriler için ayrıca sizlere fiyat teklifi sunulacaktır.

Müdahaleli, işlem görmüş, fiziksel arızalı ve çalışmayan telefonlar için ayrıca ek bir fiyat teklifi sunulacaktır.

Detaylı bilgi için lütfen 0 (312) 354 77 33 numaralı telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.