Yenimahalle / Ankara
0 (312) 354 77 33

Gizlilik Politikamız

Gizlilik Politikamız

BilgiKoru veri kurtarma, siber güvenlik ve adli bilişim hizmetlerinde elde etmiş olduğu tüm bilgileri ve verileri katı gizlilik politikası çerçevesinde korumaktadır. Sizlere ait olan tüm verilerin korunması için güvenlikli bir IT sistemlerine sahiptir. Müşteri haklarının korunmasına yönelik, ‘Veri Gizliliği Sözleşmesi’ ile bilgilerinizi ve verilerinizi güvence altına almıştır.

Gizlilik İlkeleri


BilgiKoru, sizlere ait tüm verileri, 10 gün süresince aksi beyan edilmediği takdirde saklamaktadır. Belirtilen sürenin bitmesi durumunda, sizlere ait olan tüm bilgiler, veriler ve materyaller kalıcı olarak imha edilmektedir. Tüm bilgileriniz ve işlemleriniz üçüncü şahıs veya şahıslar tarafından ulaşılamaz, yasalarla güvence altına alınan haklarınız, BilgiKoru ailesi olarak kati politikalarla korunarak kişisel verilerinize önem vermektedir. Şirket çalışanlarımız ve ilgili uzman personelimiz görevleri gereği öğrenmek zorunda oldukları bilgiler dışında kişisel verilerinizi kayıt altında tutamaz. Veri güvenliği bizim için en önemli değerler arasında yer almaktadır.

Kişisel Bilgileriniz ve Korunma Hakları


Sizlere ait bilgiler ve veriler, hiçbir şekilde reklam - pazarlama amaçlı kullanılamaz ve yayınlanamaz. "Gizlilik Sözleşmesi" ile bilgileriniz ve verileriniz yazılı olarak koruma altına alınmıştır. Tüm bilgileriniz ve verileriniz, şirketimiz kayıtlarında yer alır ve hiçbir şekilde paylaşılamaz.

Bilgi Edinme Haklarınız


BilgiKoru, mesai saatleri içerisinde, sizleri bilgilendirmeyi taahhüt etmektedir. Şirket çalışanlarımızla, telefon, mail ve mesajlaşma kanallarıyla da her türlü bilgiyi talep edebilirsiniz.

Aşağıda yer alan "Gizlilik Sözleşmesi" butonuna tıklayarak tüm haklarınızı, veri gizliliği prensiplerimizi ve yasal dayanaklarınızı öğrenebilirsiniz.

Gizlilik Sözleşmesi
Kalite Politikamız
Hızlıca Talep oluşturabilirsiniz
Anlık Olarak dönüş alabilirsiniz.