bilgi@bilgikoru.com

Mesajınızı iletebilirsiniz

+90 (312) 354 77 33

Arama yapın

 Adli Bilişim Uzmanlığı Eğitimi

Adli Bilişim Uzmanlığı Eğitimi

“Adli Bilişim Uzmanlığı Eğitimi” Siber Güvenlik dünyasının en önemli konularından bilişim suçlarının anlaşılması ve ortaya çıkartılması süreçlerinde gerçekleştirilen “Adli Bilişim” konusunda sizi kendinize yatırım yapmaya çağırıyor. Türkiye’nin Siber Dünya’da gerçekleştirilen ve saldırılar sonucu olaylara müdahale ve sayısal delillerin elde edilmesi, incelenmesi, çözümlenmesi ve raporlanması kapsamındadır.

Adli Bilişim Eğitimi konusunda en iyi planlanmış ve kendi alanında deneyimli, uzman, başarılı akademisyen ve uzmanlarca verilen eğitimi olan bu program sizleri bekliyor.

Adlî bilişim, siber güvenlik, bilişim etiği, bilişim hukuku, bilişim suçları, siber saldırılar, yazılım güvenliği gibi bilgisayar ve internet kullanan tüm kullanıcıların bilmesi gereken kavramların açıklandığı Adlî Bilişim Sertifika Programı’nda ayrıca giriş seviyesinde adlî delillerin incelenmesi, şifreleme ve şifre çözme, silinmiş veriyi geri getirme gibi konularda da bilgi verilecektir. Bu sertifikaya sahip kişiler, kendilerini bu konuda geliştirerek şirketlerde kimi zaman açılan adlî bilişim uzmanı gibi kadrolara başvurabilecektir.

Duden flows by their place and supplies

  • Should the home you’re renting be affected by fire
  • Theft or other unforeseen events
  • Renters Insurance will help ensure you don’t
  • Since 1914, the New York Mutual Insurance

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size nasıl yardımcı olabilirim?